+90 312 394 7722
Fad Endüstri

Kiralama ve İkinci El

Hızlı ve garantili çözümler sunuyoruz. 

Anlık arızalar işletmelerin durmasına ve üretimlerin aksamasına sebep olabilir. Basınçlı hava kompresörleriniz arızalanırsa veya bir hata kodu ile karşılaşılırsa ne olur? FAD ENDÜSTRİ hangi desteği sağlayabilir? Müşteri merkezli kurumsal yaklaşımımızla basınçlı hava ekipmanları ve sistemlerinizle ilgili sorunların güvenilir ve sürdürülebilir bir şekilde çözülmesi bizim için önemlidir. Alanında uzman teknik ekibimiz, uzaktan veya kurumunuz içinde onarıma ihtiyacınız olup olmadığına bakılmaksızın, karşılaştığınız sorunlara hızlı ve verimli bir şekilde çözümler sunar. 

Güvenilir ve sürdürülebilir çözümler sunmak ilk amacımızdır. Fakat arızalı basınçlı hava ekipmanlarınız ya da sistemlerinizin onarımı yalnızca güvenilir ve sürdürülebilir olmakla kalmamalı, aynı zamanda hızlı ve kolay olmalıdır. FAD ENDÜSTRİ Teknik Servisi, sorununuza gerekli çözümleri sunarak iş yükünü azaltacak ve tüm periyot boyunca sizi bilgilendirecektir. Teknik servis ekibimiz global olarak almış oldukları eğitimler sayesinde tüm basınçlı hava ekipmanlarına ve sistemlerine aşinadır. Bu sebeple oluşan servis ihtiyacına 7/24 hızlı ve özel olarak yanıt verebilmekteyiz. 

Teknik servis ekibimiz, basınçlı hava kompresörlerinin ve sistemlerinin çalışma güvenilirliğini mümkün olduğunca hızlı eski haline getirmek için gerekli yedek parçalar ve ekipmanlarla donanımlıdır. Gerekli görülmesi durumlarında ikame ürünlerin kiralanması ve satınalınması (2. el) olanağını sunuyoruz.